mar 022012
 

Keď sme vytvárali túto publikáciu, s niečim takým sme nepočítali. Ale o to viac nás to teší. Predaj/sťahovanie Apple vyhodnocuje až po ukončení obchodného dňa vo všetkých krajinách, kde je daný produkt k dispozicií. Keď konečne prišli štatistiky za prvý deň, s úsmevom sme mohli prehlásiť, že Slováci žijú všade. Knihu si ľudia sťahujú vo viacerých krajinách, pričom najviac si ju stiahlo zo Slovenska. V tesnom závese je USA, Veľká Británia a Nemecko.

Čo ma však milo prekvapilo je fakt, že pri kontrole komentárov na knižku som zistil, že za dva dni “predaja” sme sa stali číslom 1 v iTunes a predbehli sme dokonca aj Marvel 🙂 .

Všetkým ďakujeme a už teraz môžeme prezradiť, že ďaľšia knižka je v schvaľovacom procese a pripravujeme pre vás ešte jedno prekvapenie, o ktorom vám dáme čoskoro vedieť.

Ak ste si e-book ešte nestiahli, nachádza sa zdarma tu:  http://itunes.apple.com/sk/book/microsoft-word-2010-pre-zaciatocnikov/id503558239?ls=1

E-book Microsoft Word 2010 pre začiatočníkov je číslo 1. detail

E-book Microsoft Word 2010 pre začiatočníkov od Allycom je číslo 1. v iTunes

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)