feb 292012
 

Word 2010 pre zaciatocnikovA je to konečne tu. Práve vyšla naša prvá kniha.

Kniha obsahuje názorne opísané a ukázané kroky, pre ovládanie Microsoft Word 2010 a je určená pre začiatočníkov. Taktiež používateľom starších verzií Microsoft Office umožňuje, vďaka vysvetleniu rozdielov používateľského rozhrania, jednoduchší a zrozumiteľnejší prechod na najnovšiu verziu.

Táto kniha je prvá zo série a pôvodne slúžila ako doplnok k výukovému kurzu s výkladom lektora. Keďže, ako odborníci z oblasti IT, sa stále stretávame s tým, že používatelia majú problém s ovládaním balíka Microsoft Office, alebo prechodom na jeho najnovšiu verziu, rozhodli sme sa celú sériu sprístupniť všetkým a bezplatne.
Tím Allycom vám praje príjemné čítanie a veľa úspechov pri práci s programom Microsoft Word 2010.

Ak máte nejaké postrehy alebo nápady, budeme radi ak nám ich napíšete do komentára.

Náhľady:

Nahlad 1

Nahlad 2

Nahlad 4

Nahlad 5

Stiahnite si ju zdarma:

http://itunes.apple.com/sk/book/microsoft-word-2010-pre-zaciatocnikov/id503558239?ls=1

Chcete inu platformu ako Apple hlasujte:

Po velkych ohlasoch pripravujeme spristupnenie nasich knih aj na dalsie platformy nacrtava sa nam vs…

  7 komentárov to “E-book Microsoft Word 2010 pre začiatočníkov zdarma od Allycom”

  1. Ako dlho ste na tom makali?

  2. Na macblog.sk píšete, že kniha je zameraná na Word pre Windows, ale dostupná je len cez apple store. Trošku nelogické. A čo tí, ktorí by chceli využiť Vašu knihu a nemajú / nechcú žiadne i-niečo? Nedalo by sa tú knihu prerobiť napr. do pdf? Inak za tento čin Vám patrí všetka chvála. Ešte stále na Slovensku nie je zvykom, aby niekto dal svoj produkt zadarmo.

    • Jablko mas pravdu no dvovodov bolo viac. V sucastnosti je totiz iBooks platforma najpokrocilejsou a umoznuje nam vkladat do knih interaktivne prvky. Nova kniha ktora je v Aprove ma v sebe uz test. No kazdopadne si uvedomujem ze nie kazdy chce aelbo ma ako si pekne povedal “i-nieco” a preto sme si vybrali aj inu e platformu a uz existuje epub verzia, ktora po podpise zmluv pojde na vydanie tiez zdarma. Ale ako si pekne nacal zaujimalo by ma ci by sa vam viac pacil sposob PDF za e-mail alebo E-book zdarma cez citackovu platformu ktora ma klienta aj na PC, Android ….?

      Jaroslav

      • Vďaka za reakciu a samozrejme máš pravdu. Výber vhodného formátu je ťažká vec. PDF by bolo vhodné napr. v práci, kde nie je čítačka (a nie každý má práva na inštalovanie programov na čítanie e-bookov) a doma by to bolo pohodlnejšie v čítačke. Ale reálne si myslím, že by stačil nejaký e-bookový formát a kto veľmi chce, tak si ho prekonvertuje napr. aj do toho PDF alebo vytlačí na papier.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)